5 Niedziela Wielkanocna 7.05.2023

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. W czasie Wystawienia Najświętszego Sakramentu pomodlimy się Litanią do Matki Bożej. Intencja Żywego Różańca w maju: „Za dzieci pierwszokomunijne”. Po Mszy Caritas tradycyjnie zbiera ofiary do puszek. W kwietniu Caritas zebrał 948 zł.
  2. Nabożeństwa Majowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu; w Rudnie o 19:00 w poniedziałek przed figurką ul. Topolowa 54, w pozostałe dni do piątku w kościele; w Studzieńcu codziennie o 17:00 przy figurce koło bloków, a w czwartki w kościele z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. Dzieci pierwszokomunijne z Lubieszowa i Studzieńca będą miały wspólnie Biały Tydzień w Lubieszowie. Proszę, aby dzieci do kościoła zabrały z sobą książeczki komunijne.
  4. Za tydzień w niedzielę I Komunia w Rudnie o godzinie 11:30. Spowiedź dla dzieci w piątek po Mszy w Rudnie – około godz. 19:45.
  5. Od 11–14 września planujemy parafialną pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Stoczka Warmińskiego. Przybliżony koszt to 1000 zł. Zostały jeszcze dwa miejsca.