Niedziela Miłosierdzia Bożego 16.04.2023

 1. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „Miej miłosierdzie dla nas i całego świata”.
  Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. Przy tej okazji pragnę przypomnieć, że Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy codziennie w kościele parafialnym w Lubieszowie o godzinie 15:00.
 2. Dzisiaj PZ Caritas ma swoje patronalne święto. W tym roku obchodzimy je w Lubieszowie
  na Mszy o godzinie 13:00 odprawianej w intencji naszego Caritasu i podopiecznych.
 3. Jutro po Mszy w Lubieszowie dzieci pierwszokomunijne mają próbę przed komunią.
 4. We wtorek Msza święta wyjątkowo rano o godzinie 8:00.
 5. We wtorek w Zielonej Górze na Mszy o godzinie 16:00 ksiądz Biskup Ordynariusz wręczy nagrodę naszym parafianom Państwu Jolancie i Krzysztofowi Kwaśniak za szczególneosiągnięcia na polu działalności dobroczynnej i charytatywnej w naszej diecezji. Jest to równocześnie wielkie wyróżnienie dla całej naszej parafii.
 6. W każdą środę po Mszy do godziny 20:00 jest Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. Przypominam, że najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w Nowej Soli 6 maja w parafii św. Michała.
 8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Jarosław Broda i Julia Modzelewska zapowiedź 2

                                                   Patryk Marczak i Weronika Kroenke zapowiedź 1