4 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca remontowa na spłatę zaległości np. monitoringu i alarmu, bramy rozsuwanej, różnego wyposażenia na plebanii (meble sprzęt AGD).
  2. Parafialny Zespól Caritas rozprowadza po Mszy świece na stół wielkanocny w cenie
    20 zł. Część ofiar z dystrybucji tych świec przeznaczona jest na remont schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Żukowicach. W kościołach i sklepach wystawiliśmy kosze z logo Caritasu w ramach zbiórki produktów spożywczych i środków czystości przeznaczonych dla najbiedniejszych.
  3. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie po Mszy.
  5. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze w Studzieńcu o 17:00 i Rudnie o 19:00 odprawi ojciec rekolekcjonista.
  6. W Lubieszowie w sobotę Msza a po niej spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Obecność obowiązkowa.
  7. Droga Krzyżowa: w Studzieńcu w czwartki po Mszy; w Rudnie i Lubieszowie w piątki także po Mszy. Gorzkie Żale w niedziele: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą (o 11:00). W Lubieszowie po Mszy o godz. 8:00, czyli około godz. 8:45.
  8. Rekolekcje parafialne rozpoczną się w przyszłą niedzielę 26 marca 2023r.
  9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Lubieszowie prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła, natomiast w Studzieńcu i Rudnie w zakrystii u kościelnych.
  10. Są jeszcze wolne godziny na Adorację od Wielkiego Czwartku do Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę. Chętnych zapraszam po Mszy do zakrystii.
  11. Jak co roku naszeparafianki wykonują piękne palmy wielkanocne, do nabycia w przyszłą niedzielę. Brakuje im jednak bukszpanu. Gdyby koś chciał się nim podzielić to proszę o kontakt.
  12. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Maciej Oleś i Dorota Piwowarczyk ze Studzieńca zapowiedź I.