2 Niedziela Adwentu 4.12.2022r.

1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca – przed Mszą Świętą adoracja Eucharystyczna. Po Mszy zmiana Tajemnic Różańcowych. W tym miesiącu modlimy się w intencji:
    „O świętość rodzin”.
  2. Parafialny Zespół Caritas dzisiaj zbiera po Mszy ofiary do puszek. W kościołach i sklepach naszej parafii wystawione są kosze z logo „Caritas”, do których prosimy składać dary żywnościowe i środki czystości dla potrzebujących z naszej wspólnoty.
  3. Są jeszcze świece duże w cenie 20 zł i małe po 10 zł do nabycia po Mszy przy wyjściu z kościoła.
  4. Opłatki wigilijne będą dzisiaj rozprowadzane przez naszych parafian. Składane ofiary przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii.
  5. Roraty w naszej parafii: Lubieszów – wtorek; Rudno – piątek, Studzieniec – czwartek.
  6. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w naszej parafii: w Studzieńcu o 16:30, Lubieszowie – 18:00 i Rudnie – 19:00 – ks. Adam. W Lubieszowie podczas Mszy poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym Medaliki, a po Mszy spotkanie z rodzicami.
  7. W każdą środę po Mszy jest „Czas łaski dla rodzin” – czyli adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin.
  8. SPOWIEDŹ ŚWIĄTECZNA. W Studzieńcu 22 grudnia (16:30-17:00), w Rudnie 23 grudnia (16:30-17:00) i w Lubieszowie 22 i 23 grudnia (17:30-18:00). Będzie dwóch księży.