28 Niedziela Zwykła – 9.10.2022r.

  1. Dzisiaj po Mszy odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Każdy wypiera z listy dwie osoby zaznaczając przed nazwiskiem znakiem „x” swój wybór.
  2. Dzisiaj na Mszy o godzinie 13:00 w Lubieszowie poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym różance. Po Mszy krótkie spotkanie formacyjne z rodzicami.
  3. W czwartek o godzinie 18:30 na salce w Lubieszowie odbędzie się próba scholi.
  4. W październiku w całej naszej diecezji są zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego. W zakrystii są rozdawane koperty na ten cel.
  5. Młodzież nieobecną na spotkaniu do bierzmowania w minionym tygodniu bardzo proszę o przyjście wraz z rodzicami na Mszę i różaniec w tym tygodniu. Po Mszy proszę o kontakt z księdzem w celu wyjaśnienia nieobecności dziecka na spotkaniu.  
  6. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitwy różańcowej.
  7. W Lubieszowie, różaniec codziennie po Mszy Świętej. We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież do bierzmowania wraz z rodzinami. Obecność dzieci i młodzieży raz w tygodniu na różańcu obowiązkowa. W Rudnie, w piątki o 17:00 Msza i różaniec. W pozostałe dni różaniec o godz. 18:00 (bez Mszy). W Studzieńcu, w czwartki o 17:00 Msza a po niej różaniec.
  8.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer naszej gazetki parafialnej „Głos Świętej Rodziny”. W nim obszerne relacje z półkolonii prowadzonych przez Caritas.
  9.  Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na remont organów w Rudnie. W Rudnie też w tym dniu będzie przeprowadzona zbiórka po domach ofiar na ten cel. Do zebrania zostało nam jeszcze 29 572,50 gr.