27 Niedziela Zwykła – 2.10.2022r.

 1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca. PZC po Mszy przeprowadzi zbiórkę do puszek.
 2. Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Lista Kandydatów wywieszona jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii. Za tydzień bezpośrednio po Mszy przedstawię sposób głosowania, rozdam karty wyborcze i odbędzie się głosowanie.
 3. We wtorek ostatnie dwie osoby z Ukrainy a przebywające w Studzieńcu wracają do domu. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za opiekę, pomoc i okazane serce. W sposób szczególny dziękuję Caritasowi. To na Was spoczął główny ciężar pomocy. Dziękuję Panu Krzysztofowi Kwaśniak za 24-godzinną dyspozycyjność przez te pół roku.
 4. W czwartek o godzinie 18:30 na salce w Lubieszowie odbędzie się próba scholi.
 5. W październiku w całej naszej diecezji są zbierane ofiary na utrzymanie Naszego Seminarium. Nasza parafia ma do zapłaty na Seminarium w tym roku 4050 zł. Przy wyjściu z kościoła są rozdawane koperty na ten cel.
 6. SPOTKANIA DO BIERZMOWANIA: w Studzieńcu w czwartek o godz. 17:00, w Rudnie w piątek o godz. 17:00 i w Lubieszowie w piątek o godz. 18:00. Obecność młodzieży jest obowiązkowa. Po spotkaniu zgłaszamy swoją obecność w zakrystii.
 7. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitwy różańcowej.
 8. W Lubieszowie, różaniec codziennie w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzinami. Obecność dzieci i młodzieży raz w tygodniu na różańcu obowiązkowa.
 9. W Rudnie, w piątki o 17:00 Msza a po niej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. W pozostałe dni różaniec o godz. 18:00 (bez Mszy).
 10. W Studzieńcu, w czwartki o 17:00 Msza a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
 11. W przyszłą niedzielę na Mszy o godzinie 13:00 w Lubieszowie poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym różańce. Po Mszy krótkie spotkanie formacyjne z rodzicami.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer naszej gazetki parafialnej „Głos Świętej Rodziny”. W nim obszerne relacje z półkolonii prowadzonych przez Caritas.
 13. Parafia św. Michała w Nowej Soli organizuje kurs przedmałżeński w terminie 16 – 21 października. Kurs rozpocznie się po Mszy wieczornej o godz. 18:00.
 14. Jutro, w poniedziałek o godzinie 18:00 w kościele św. Michała w Nowej Soli będzie Msza święta z modlitwą o uzdrowienie.