25 Niedziela Zwykła – 18.09.2022

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na remont organów w Rudnie.
  2. Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 rozpoczniemy dzisiaj spotkanie przy kawie i herbacie. Serdecznie wszystkich zapraszam.
  3. Trwa Ordynacja Wyborcza do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Proszę zgłaszać kandydatów do końca września bezpośrednio do księdza.
  4. Po Mszy zapraszam do zakrystii dzieci – po naklejki, a młodzież klas 7-mych i 8-mych po potwierdzenie swojej obecności.
  5. We wtorek w Lubieszowie o 16:00 spotkanie Caritasu.
  6. Na prośbę dzieci w czwartek o godzinie 17:00 w naszej parafii pod kierownictwem pana Organisty rozpocznie działalność schola parafialna. Zainteresowane dzieci proszę o przybycie do Lubieszowa na salkę.
  7. Wójt Gminy Nowa Sól, Sołtys i Rada Sołecka Rudna zapraszają w sobotę 24 września na obchody 760-lecia Rudna. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 14:00. Po Mszy przemarsz na boisko, gdzie odbędzie się część oficjalna wraz z licznymi atrakcjami.