24 Niedziela Zwykła – 11.09.2022r.

  1. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca. Caritas po Mszy zbiera ofiary do puszek.
  2. Trwa Ordynacja Wyborcza do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Proszę zgłaszać kandydatów do końca września bezpośrednio do księdza.
  3. Spotkanie organizacyjne dla klas siódmych rozpoczynających przygotowanie do bierzm. Jutro, w poniedziałek (12.09.) w Lubieszowie o 18:00. Młodzież przychodzi z rodzicami.
  4. Natomiast we wtorek (13.09.) o 18:00 w Lubieszowie spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas 3 przed I Komunią.
  5. Dzieci, które „pożyczyły” mi w czerwcu swoje książeczki z naklejkami zapraszam dzisiaj do Lubieszowa na Mszę o godzinie 13:00. Po Mszy w salce każde z tych dzieci będzie mogło sobie wybrać nagrodę-niespodziankę.
  6. Po Mszy rozdam dzieciom specjalną planszę do zbierania naklejek pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”.
  7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na remont organów w Rudnie. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy na ten cel 2190 plus wpłaty indywidualne i ofiara od dzieci pierwszokomunijnych zł. Do spłaty pozostał jeszcze 32 022,50 gr.
  8. Za tydzień zapraszam do Lubieszowa na spotkanie w plenerze przy kawie i herbacie. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.
  9. Parafia św. Michała w N. Soli zaprasza jutro na Mszę z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18-tej.
  10. Wójt Gminy Nowa Sól, Sołtys i Rada Sołecka Rudna zapraszają w sobotę 24 września na obchody 760-lecia Rudna. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 14:00. Po Mszy przemarsz na boisko, gdzie odbędzie się część oficjalna wraz z licznymi atrakcjami.