18 Niedziela Zwykła 31.07.2022r.

  1. Jutro rozpoczynamy sierpień tradycyjnie w Polsce miesiąc abstynencji – stąd Apel Konferencji Episkopatu Polski.
  2. Jutro w poniedziałek Mszy w Lubieszowie nie będzie.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W piątek w Lubieszowie o 17:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będę spowiadał. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest też w naszej parafii w każdą środę po Mszy do godz. 20:00.
  5. W piątek w Rudnie przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będę spowiadał.
  6. W sobotę od godziny 8:00 odwiedziny chorych (Rudno, Lubieszów, Stary Staw, Studzieniec).
  7. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – Adoracyjna. Przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej modlitwy. Po Mszy będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. W sierpniu modlimy się o trzeźwość naszych parafian.
    PZ Caritas będzie zbierał ofiary do puszek. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 1147 zł.