16 Niedziela Zwykła – 17.07.2022

  1. W piątek Mszą w STORZE zakończyliśmy tegoroczne półkolonie. Bardzo dziękuję Caritasowi parafialnemu z p. Jolą Kwaśniak na czele za zaangażowanie i organizację. Bóg zapłać wychowawcom: p. Jolancie Trzuskowskiej – Leonetti, p. Marzannie Lipskiej, p. Arlecie Grześków, p. Józefie Domrzalskiej, p. Marcie Statkiewicz i p. Grażynie Sokół. Słowa szczególnego podziękowania kieruję pod adresem sponsorów: p. Wójt Gminy Nowa Sól, Caritas Diecezji, p. Leszkowi Szpakowskiemu, p. Alinie i Edwardowi Marciniak, p. Robertowi Rosłon, p. Orzechowskim, p. Dariuszowi Kubiak, p. Krzysztofowi Jasińskiemu, BS Kożuchów, p. Ryszardowi Rusin oraz firmie FAZ. Dziękuję także wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali wsparcie rzeczowe.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na remont organów w Rudnie.
  3.  Zapraszam dzisiaj do Lubieszowa na spotkanie w plenerze przy kawie i herbacie. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.
  4. Wójt Gminy Nowa Sól, Sołtys i Rada Sołecka Rudna zapraszają w sobotę 23 lipca na obchody 760-lecia Rudna. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 14:00. Po Mszy przemarsz na boisko, gdzie odbędzie się część oficjalna wraz z licznymi atrakcjami.
  5. W poniedziałek Mszy Świętej nie będzie.