15 Niedziela Zwykła 10.07.2022

  1. W czwartek w Studzieńcu i Lubieszowie Mszy świętej nie będzie.
  2. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na remont organów. Wliczając zbiórkę po domach i wpłaty indywidualne zostało do zebrania 38 634,5 gr. 
  3. W przyszłą niedzielę zapraszam do Lubieszowa na kolejne spotkanie w plenerze przy kawie i herbacie. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.
  4. W piątek Mszą o godzinie 10:00 w STORZE zakończymy tegoroczne półkolonie.
  5. Wójt Gminy Nowa Sól, Sołtys i Rada Sołecka Rudna zapraszają 23 lipca na obchody 760-lecia Rudna. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 14:00. Po Mszy przemarsz na boisko, gdzie odbędzie się część oficjalna wraz z licznymi atrakcjami.
  6. Dzieci, które regularnie uczestniczyły we Mszy niedzielnej i zbierały naklejki proszę o przekazanie kompletnych książeczek z naklejkami, abym mógł przygotować im nagrody- niespodzianki. Czekam do końca lipca.