14 Niedziela Zwykła – 3.07.2022

  1. Wczoraj przedstawiciele Rady Sołeckiej w Rudnie zbierali na remont organów. Bóg zapłać za pomoc i zaangażowanie wszystkim zbierającym a mieszkańcom Rudna za hojność. Wpłat można też dokonywać bezpośrednio na konto parafialne – numer konta jest podany na stronie internetowej parafii i w najnowszej naszej gazetce parafialnej: „Głos Świętej Rodziny”.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – Adoracyjna. Po Mszy zbiórka do puszek na Caritas. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 1346,86 gr.
  3.  Dzisiaj także zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W lipcu modlimy się za uczniów, aby godnie przeżyli wakacje.
  4. W poniedziałek Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Lubieszowie rozpoczynamy półkolonie organizowane przez Caritas. Prosimy rodziców o dowiezienie dzieci do Lubieszowa i ich odbiór po zajęciach. Dzieci na bieżąco będą informowane o godzinach odjazdów na dzień następny (otrzymają każdorazowo kartkę informującą o tym) wraz z numerem telefonu do pani kierownik półkolonii, którą jest p. Jolanta Trzuskowska – Leonetti ze Studzieńca. Ważne, aby dzieci były wyposażone w ubranie dopasowane do pogody i zgodnie z tym co będzie napisane w informacjach.