12 Niedziela Zwykła – 19.06.2022

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę – przeznaczone na spłatę remontu organów w Rudnie.
  2. Zapraszam dzisiaj parafian do Lubieszowa na spotkanie w plenerze przy kawie i herbacie. Będzie okazja do porozmawiania na temat przyszłości funkcjonowania naszej parafii. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15:00.
  3. Do czwartku uczestniczymy w Oktawie Bożego Ciała. W Lubieszowie po Mszy procesja wokół kościoła. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków. W czwartek, na zakończenie procesji, poświęcenie wianków i ziół.
  4. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania proszę o uzupełnienie indeksów i przekazanie mi ich do końca czerwca.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Nabożeństwa Czerwcowe: w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W Studzieńcu w czwartek, a w Rudnie – w piątek.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

                                  Arkadiusz Kroenke (Lubieszów) Katarzyna Przepiórka (Bukowiec) zap.2