Najświętszej Trójcy 12.06.2022

  1. Jutro o 18:30 odpust w parafii św. Antoniego w Nowej Soli.
  2. W środę o godz. 10:00 w Lubieszowie Msza na zakończenie roku szkolnego.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W Rudnie o godz. 9:00, Studzieńcu o 11:00 i Lubieszowie o 13:00 Serdecznie proszę o odświętne udekorowanie domów i krzyży. Proszę o przygotowanie sztandarów, feretronów i poduszek.
  4. W czwartek dzieci z klas czwartych obchodzą Rocznicę Pierwszej Komunii. W ich intencji będzie sprawowana Msza Święta. Bardzo proszę, aby przeszły w odświętnych strojach i wraz z dziećmi z klas trzecich włączyły się do sypania kwiatków. Próba sypania kwiatków w Lubieszowie we wtorek po Mszy – ok. godz. 18.30.
  5. W ramach Oktawy Bożego Ciała w Lubieszowie do przyszłego czwartku procesja po Mszy wokół kościoła. Proszę dziewczynki o przyjście i sypanie kwiatków.
  6. Nabożeństwa Czerwcowe: w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W Studzieńcu w czwartek, a w Rudnie – w piątek.
  7. Taca z przyszłej niedzieli – 3 miesiąca – przeznaczona będzie na remont organów w Rudnie.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Arkadiusz Kroenke (Lubieszów) Katarzyna Przepiórka (Bukowiec) zap.1