Wniebowstąpienie Pańskie 29.05.2022

  1. Jutro w Lubieszowie Msza Święta wyjątkowo rano o godz. 9:00.
  2. Od środy Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W Studzieńcu w czwartek, a Rudnie – w piątek.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek przed każdą Mszą okazja do spowiedzi świętej.
  4. W sobotę od godz. 8:00 będę odwiedzał chorych według stałego porządku.
  5. SPOTKANIE DO BIERZMOWANIA w Studzieńcu w czwartek o 17:00, w Lubieszowie w piątek o 18:00 i Rudnie w piątek o 19:00. Na spotkaniu podsumowanie rocznego przygotowania do bierzmowania.
  6. PROCESJA BOŻEGO CIAŁA (16 czerwca): w Rudnie o godz. 9:00, Studzieńcu o 11:00 (I Ołtarz przy parkingu przygotują bloki, 2 Ołtarz – przy straży OSO – druhowie, 3 Ołtarz przy szkole – młodzież, która była i która pójdzie do bierzmowania, 4 Ołtarz na placu kościelnym – rodzice dzieci pierwszokomunijnych). W Lubieszowie o 13:00 (I Ołtarz – przy pałacu przygotują rodzice dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych oraz bierzmowani, II Ołtarz – przy posesji p. Olejniczak – Lubieszów, III Ołtarz – pętla – przygotowuje Stary Staw, IV Ołtarz – Wrociszów.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca i zbiórka do puszek „Caritas”. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 1423 zł.
  8. Parafialny Zespół Caritas organizuje w dniach 4 – 15.07.2022 półkolonie dla dzieci z naszej parafii (od 7 do 12 roku życia). Zgłoszenia i karty do pobrania u: Rudno – Elżbieta Bukarewska, Lubieszów – Regina Malczuk, Studzieniec – Marzanna Lipska, Star Staw – Józefa Domrzalska i Wrociszów – Bożena Makselan. Ostateczny termin składania kart to 15 czerwca 2022. Koszt półkolonii: 250 zł dla pierwszego dziecka z rodziny, 150 zł dla drugiego, trzecie nie ponosi kosztów (wpłata przy zapisie) – resztę pokrywa Parafialny Zespół Caritas.