4 Niedziela Wielkanocna 8.05.2022r.

  1. Nabożeństwa Majowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu; w Rudnie o 19:00 w poniedziałek pod krzyżem, w pozostałe dni do piątku w kościele; w Studzieńcu codziennie o 17:00 przy figurce koło bloków, a w czwartki w kościele z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  2. Wszystkie dzieci pierwszokomunijne z wyjątkiem wtorku, będą miały wspólnie Biały Tydzień w Lubieszowie. Proszę, aby dzieci do kościoła zabrały z sobą książeczki komunijne.
  3. We wtorek o 16:00 w Lubieszowie spotkanie Caritasu.
  4. We wtorek 10 maja o 18:30 w parafii św. Józefa w Nowej Soli ks. bp Krzysztof Białasik udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Obowiązkowa próba generalna w parafii w Nowej Soli w poniedziałek po Mszy około godz. 18:45.
  5. Msza święta we wtorek w Lubieszowie wyjątkowo rano o godz. 9:00.
  6. PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA: przypominam młodzieży klas siódmych, że przygotowania do bierzmowania nadal są kontynuowane i nadal obowiązuje zasada zgłaszania się do zakrystii w celu potwierdzenia swojej obecności.
  7. Taca z przyszłej niedzieli – 3 miesiąca – przeznaczona będzie na sprawy remontowe.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Krystian Banaś z N. Soli i Marta Pyrzyńska ze Studzieńca zap. 2.