3 Niedziela Wielkanocna 1.05.2022

 1. Pamiętajmy, że okres od Zmartwychwstania do Wniebowstąpienia Pan Jezus poświęcił tym, których najbardziej umiłował. Spróbujmy wejść do tego grona, poczujmy się zaproszeni do bliskiego przebywania ze Zmartwychwstałym Jezusem.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. W czasie Wystawienia Najświętszego Sakramentu pomodlimy się Litanią do Matki Bożej. Żywy różaniec ma zmianę tajemnic. Intencja w maju: „Za dzieci pierwszokomunijne”. Caritas tradycyjnie zbiera dzisiaj ofiary do puszek.
 3. Nabożeństwa Majowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu; w Rudnie o 19:00 w poniedziałek przy kapliczce, w pozostałe dni do piątku w kościele; w Studzieńcu codziennie o 17:00 przy figurce koło bloków, a w czwartki w kościele z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 4. We wtorek, w Uroczystość NMP Królowej Polski Msze jak w każdą niedzielę.
 5. SPOTKANIE DO BIERZMOWANIA DLA KLAS SIÓDMYCH: Studzieniec – czwartek 17:00, Lubieszów piątek 18:00 Rudno piątek 19:00.
 6. W sobotę I Komunia. W Rudnie o 9:00, Studzieńcu o 11:00 i Lubieszowie o 13:00. Spowiedź dla dzieci w piątek: w Studzieńcu o 16:30, w Lubieszowie o 17:00 i w Rudnie po Mszy, czyli ok. 19:40. Rozdanie obrazków komunijnych w przyszłą niedzielę w poszczególnych kościołach po Mszy.
 7. We wtorek 10 maja o 18:30 w parafii św. Józefa w Nowej Soli – sakrament bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. bp Krzysztof Białasik. Obowiązkowe próby w sobotę (7 maja) i poniedziałek (9 maja) – próba generalna w parafii w Nowej Soli po Mszy wieczornej czyli około godz. 18:45
 8. Rocznica I Komunii będzie zawsze w naszej parafii w Boże Ciało w poszczególnych kościołach.
  W tym roku Boże Ciało jest 16 czerwca.
 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Krystian Banaś z Nowej Soli i Marta Pyrzyńska ze Studzieńca zap. 1.