Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022

  1. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „Miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. Przy tej okazji pragnę przypomnieć, że Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy codziennie w kościele parafialnym w Lubieszowie o godzinie 15:00.
  2. Dzisiaj PZ Caritas ma swoje patronalne święto w Studzieńcu na Mszy o godzi. 11:30.
  3. W każdą środę po Mszy do godziny 20:00 jest Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę 30 kwietnia w parafii na „Pleszówku” odbędą się rekolekcje dla niewiast. Zapisy i informacje na tablicy ogłoszeń.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W maju tradycyjnie modlimy się za dzieci komunijne. Po Mszy w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas.
  6. Młodzież klas ósmych przystąpi do bierzmowania 10 maja o godzinie 18:30 w parafii św. Józefa w Nowej Soli. Przypominam o uregulowaniu wpłaty, bo pieniądze muszę w tym tygodniu przekazać tamtejszej parafii.
  7. Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w Nowej Soli 7 maja w parafii św. Michała o godzinie 18:45.