4 Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022r.

 1. Parafialny Zespól Caritas rozprowadza po Mszy świece na stół wielkanocny w cenie
  20 zł. W kościołach i sklepach wystawiliśmy kosze z logo Caritas w ramach zbiórki produktów spożywczych i środków czystości przeznaczonych dla najbiedniejszych.
 2. Droga Krzyżowa: w czwartki – w Studzieńcu po Mszy; w piątki w Rudnie i Lubieszowie także po Mszy.
 3. Gorzkie Żale w niedziele: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą i Lubieszowie bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.
 4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji: „O POKÓJ” codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie po Mszy do godz. 20:00.
 6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Lubieszowie prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła, natomiast w Studzieńcu i Rudnie w zakrystii u kościelnych.
 7. Puszka z napisem „Jałmużna Postna” jest wystawiona w widocznym miejscu.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie i spowiedź w Lubieszowie od godz. 17:30, w Rudnie Wystawienie o 18:30 i spowiedź.
 9. Spotkania do bierzmowania: w czwartek w Studzieńcu, w piątek w Lubieszowie i Rudnie. Przypominam młodzieży o obowiązkowym zapisaniu się na Adorację.
 10. W sobotę od godziny 8 odwiedziny chorych.
 11. Jak co roku nasze parafianki wykonują piękne palmy wielkanocne, do nabycia w przyszłą niedzielę. Ofiary z palm przeznaczamy utrzymanie uchodźców z Ukrainy przybywających w naszej parafii.
 12. W tym roku chciałbym, aby w Lubieszowie Adoracja od Wielkiego Czwartku do Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała cały czas – dzień i noc. Przyjmuję zapisy na poszczególne godziny (zmiana co pół godziny).
 13. Mamy już w parafii 33 uchodźców. We Wrociszowie 8 osób, Starym Stawie 5 osób i Rudnie 20 osób. Na stronie parafialnej w ogłoszeniach od poniedziałku będą informacje odnośnie konkretnych potrzeb. Teraz najważniejsza jest dla nich praca.