8 Niedziela Zwykła – 27.02.2022r.

1. W środę zaczynamy Wielki Post. Msze Święte w Studzieńcu o 16:30, Lubieszowie 18:00 i Rudnie 19:15. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły wszystkich w wieku 18 – 60 lat. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów.
  2. Tradycyjnie w Wielkim Poście pogłębiamy swoją wiarę poprzez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
  3. Droga Krzyżowa: w Studzieńcu w czwartki po Mszy; w Rudnie i Lubieszowie w piątki także po Mszy.
  4. Gorzkie Żale: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą (o 11:00) i Lubieszowie bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.
  5. Kancelaria parafialna w środę będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt po Mszy.
  6. Rekolekcje parafialne rozpoczną się w 2 niedzielę Wielkiego Postu tj. 13 marca 2022r.
  7. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie po Mszy do godz. 20:00.
  9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Lubieszowie prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła, natomiast w Studzieńcu i Rudnie w zakrystii u kościelnych.
  10.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  11. W sobotę od godz. 8:00 będę odwiedzał po domach chorych.
  12. Za tydzień PZC będzie zbierał po Mszy ofiary do puszek. W lutym zebraliśmy 1075 zł i przekazaliśmy na hospicja diecezjalne. Zbiórka będzie przeznaczona na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.
  13. Przyszła niedziela to tzw. Niedziela Adoracyjna. Pół godziny przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej modlitwy i spowiedzi.
  14. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca. W marcu modlimy się o pokój na Ukrainie.
  15.  Gdyby jakaś rodzina chciała przyjąć uchodźców z Ukrainy lub udostępnić im mieszkanie to proszę o kontakt z parafią. Parafialny Zespół Caritas wesprze te działania. Musimy pomóc!!!
  16. SPOTKANIA DO BIERZMOWANIA. Czwartek w Studzieńcu o 17:00. W piątek w Rudnie o 17:00 a w Lubieszowie o 18:00. W marcu nie będzie pracy zdalnej tylko zapraszam na Drogę Krzyżową. Po Drodze proszę przyjść do zakrystii w celu potwierdzenia swojej obecności.