7 Niedziela Zwykła – 20.02.2022

  1. Rekolekcje parafialne w naszej parafii rozpoczną się w 2 niedzielę Wielkiego Postu tj. 13 marca 2022r. Poprowadzi je ks. Stanisław ze Zgromadzenia Ojców Misjonarzy św. Wincentego i pracuje aktualnie na Ukrainie. 
  2. Taca dzisiejsza – 3 niedziela miesiąca – przeznaczona jest na spłatę prac remontowych wykonanych w naszej parafii w minionym roku.
  3. Dyrektor SP w Lubieszowie ogłasza nabór do grupy 3/4 i 5/6 latków oraz do I klasy. Więcej informacji na stronie szkoły oraz w sekretariacie.
  4. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie po Mszy do godz. 20:00.
  6. Bracia kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast kupować pączki w tłusty czwartek – wpłać darowiznę na misje. Dzięki temu misjonarze wybudują studnie w Afryce dla ludzi, którzy cierpią z powodu braku wody. Dzięki Tobie kobiety nie będą chodzić po wodę wiele kilometrów, a dzieci nie będą chorować, bo zapewnisz im dostęp do czystej wody ze studni głębinowej. Wpłaty można dokonać przez stronę http://www.pączek.kapucyni.pl.