6 Niedziela Zwykła 13.02.2022r.

1. Rekolekcje parafialne w naszej parafii rozpoczną się w 2 niedzielę Wielkiego Postu tj. 13 marca 2022r. Poprowadzi je ks. Stanisław ze Zgromadzenia Ojców Misjonarzy św. Wincentego i pracuje aktualnie na Ukrainie.
  2. Taca z przyszłej niedzieli – 3 miesiąca – będzie przeznaczona na spłatę prac remontowych wykonanych w naszej parafii w minionym roku.
  3. Dyrektor SP w Lubieszowie ogłasza nabór do grupy 3/4 i 5/6 latków oraz do I klasy. Więcej informacji na stronie szkoły oraz w sekretariacie.
  4. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania przypominam o wykonaniu zadania za luty, które umieściłem na stronie internetowej.
  5. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie po Mszy do godz. 20:00.

PODSUMOWANIE TEGOROCZNEJ KOLĘDY:

Nasza parafia liczy 840 rodzin:
Lelechów 21, Lubieszów 254, Rudno 220, Stary Staw 30, Studzieniec 211 i Wrociszów 104.

Rodziny, które nie przyjmują księdza (od minimum 5 lat) 48,
inne wyznania (tylko te o których wiem) 20,
puste domy 28
rodziny u których nie byłem z różnych przyczyn (zamknięte, nikt nie otwierał, było ciemno itp.) 234.

Rodziny, przyjmujące: (u których byłem; te na kwarantannie; chorzy, którzy mnie o tym poinformowali; „machający” w domach, gdy przechodziłem i Ci co przyszli na Mszę kolędową) to 510 rodzin.

W tym wykazie nie ma rodzin, które do parafii się jeszcze nie zgłosiły (według moich szacunkowych wyliczeń to około 50 rodzin – zwłaszcza nowe domy).