4 Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

1. Zakończyłem odwiedziny domów w parafii. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę
    i przyjęcie. Jutro o 18:00 Msza święta kolędowa.
  2. Msze Święte w Lubieszowie od jutra już normalnie o godzinie 18:00.
  3. Kancelaria parafialna czynna tradycyjnie w środę od 16:00 – 17:00.
  4. Msze Święte w tygodniu w Studzieńcu w czwartki o 17:00, a w Runie w piątki o 17:00.
  5. SPOTKANIA DO BIERZMOWANIA. Czwartek w Studzieńcu o 16:30. W piątek w Rudnie o 16:30 a w Lubieszowie o 17:30. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.
  6. W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy o godzinie 18:00
    w Lubieszowie poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym świece. Bardzo proszę dorosłych, aby przynieśli z sobą na ten dzień także świece.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  8. W czwartek w Studzieńcu o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona przez Wspólnotę Żywego Różańca, w czasie której będzie okazja do spowiedzi.
  9. W piątek w Rudnie o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będzie okazja do spowiedzi świętej.
  10. W sobotę od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych według wcześniejszego porządku tzn. Rudno – Lubieszów – Stary Staw – Studzieniec.
  11. W sobotę o godzinie 16:45 będzie okazja do spowiedzi w Wrociszowie.
  12. Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca, jest w naszej parafii niedzielą adoracyjną. Przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona, w czasie której będzie okazja do spowiedzi świętej.
  13. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym miesiącu modlimy się
    w intencji zakonów kontemplacyjnych.
  14. W przyszłą niedzielę PZC będzie zbierał po Mszy ofiary do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. W zeszłym miesiącu Caritas zebrał 1217 zł.