3 Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

1. W styczniu Msze Święte w tygodniu (od poniedziałku do piątku) rano o godzinie 9:00 w Lubieszowie, a kancelaria parafialna czynna tylko w soboty po Mszy.
  2. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie w Lubieszowie o godz. 15:00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy, w Lubieszowie w godz. 18:00 – 20:00.
  4. Kolęda w tym tygodniu będzie we Wrociszowie i Lelechowie. Ze względu na pandemię czas pobytu w domach ograniczę do minimum tzn. do modlitwy i uzupełnienia danych osobowych. Osoby, które są chore, znajdują się na kwarantannie, czy po prostu się boją proszę, aby pokazały się w oknie, gdy będę przechodził na znak swojej łączności z parafią.
  5. 31 stycznia o godzinie 18:00 zapraszam na Mszę świętą rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w swoim domu. W ich intencji będzie ta Msza święta.

PLAN KOLĘDY: Wrociszów Lelechów (rozpoczęcie o 15:30)

PONIEDZIAŁEK (24.01) – Wrociszów (od Lubieszowa do drogi na Słocinę)
WTOREK (25.01) – Wrociszów (dalej do drogi na Ciepielów)
ŚRODA (26.01) – Wrociszów (od krzyża do końca wioski na Kożuchów)