2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3.01.22.

1. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na „Caritas i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
    W tym miesiącu modlimy się w intencji: „O pokój na świecie”.
  2. Zapraszam codziennie na 15:00 do kościoła w Lubieszowie na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W środy, w styczniu adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 18:00 – 20:00.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. „Trzech Króli”. Msze Święte jak
    w każdą niedzielę: Lubieszów (8:00 i 13:00), Rudno (10:00), Studzieniec (11:30). W czasie Mszy poświęcenie kadzidła i kredy. Przygotowane są pakiety kolędowe przez Fundację Braci Kapucynów – Dzieło Pomocy św. Ojca Pio. Złożone ofiary zostaną przekazane dla tej fundacji, która pomaga bezdomnym i potrzebującym. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne Orszak Trzech Króli jest odwołany.
  5. W czwartek o 13:00 Msza i krótkie spotkanie dla rodziców dzieci Pierwszokomunijnych.
  6. PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA. W styczniu nie ma żadnego zadania – tylko spotykamy się na kolędzie.
  7. KOLĘDA ODBĘDZIE SIĘ. Jednak ze względu na pandemię czas pobytu w domach ograniczę do minimum tzn. do modlitwy i uzupełnienia danych osobowych.
  8. Ze względu na kolędę odwiedziny chorych w styczniu odwołane.
  9. W styczniu Msze Święte w tygodniu (od poniedziałku do piątku) będą rano o godzinie 9:00 w Lubieszowie. W Studzieńcu i Rudnie Mszy w tygodniu, w czasie kolędy nie będzie.
  10. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna tylko w soboty po Mszy tj. około 18:40.
  11. W imieniu Pana Organisty Marka zapraszam wszystkich parafian na „Wieczór Kolęd”.
    W Studzieńcu 6.01. (Trzech Króli – czwartek) o 16:00, w Lubieszowie 8.01. (sobota) po Mszy wieczornej ok. godz. 18:30 i Rudnie 9.01. (niedziela) o 16:00.

PLAN KOLĘDY: RUDNO (rozpoczęcie o godz. 15:30 w sobotę o godz. 10:00)

PONIEDZIAŁEK (3.01) – ul. Sosnowa (zacznę od nr 1) i Firmowa
WTOREK (4.01) – Topolowa (początek od numeru 1)
ŚRODA (5.01) – ul. Wiśniowa, Brzozowa, Dębowa (od nr 1), Kościelna i Leśna