Niedziela Świętej Rodziny 26.12.2021r.

 1. Bóg Zapłać wszystkim, którzy natrudzili się przy dekoracjach świątecznych: w szczególności kościelnym, grupom dekoracyjnym z poszczególnych kościołów, tym co podarowali choinki, oprawili je, zrobili szopki we wszystkich kościołach parafii.
 2. W piątek – w ostatni dzień 2021 roku o 18:00 w Lubieszowie Msza Święta dziękczynna
  za otrzymane łaski,
  a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo
  na zakończenie starego roku.
 3. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Modlitwy
  o Pokój. Mszy o 8:00 w Lubieszowie nie będzie. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.
 4. W przyszłą niedzielę – I miesiąca, i roku – 30 minut przed Mszami (w Lubieszowie przed Mszą o godzinie 8:00) wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Zachęcam wszystkich Parafian do przyjścia wcześniej do kościoła na Adorację.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy zbiórka do puszek na „Caritas”. PZC przygotował z okazji Świąt Bożego Narodzenia 21 paczek dla osób potrzebujących z naszej parafii oraz 158 upominków dla chorych i seniorów. W pierwszą niedzielę grudnia zebraliśmy do puszek 1370,00 zł.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W tym miesiącu modlimy się
  w intencji: „O pokój na świecie”.
 7. W imieniu Pana Organisty Marka zapraszam wszystkich parafian na „Wieczór Kolęd”. W Studzieńcu 6.01. (Trzech Króli – czwartek) o 16:00, w Lubieszowie 8.01. (sobota) po Mszy wieczornej ok. godz. 18:30 i Rudnie 9.01. (niedziela) o 16:00.