4 Niedziela Adwentu 19.12.2021r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy roznosili opłatki po domach w poszczególnych miejscowościach. Kto jeszcze ich nie ma, to proszę zgłosić się do zakrystii.
  2. To już ostatnie roraty w tym roku w naszej parafii: w Lubieszowie we wtorek i czwartek, w Rudnie we wtorek, a Studzieńcu w czwartek.
  3. Także ostatnia szansa, aby pójść do spowiedzi: we wtorek w Rudnie o godz. 16:30, w środę w Lubieszowie po Mszy do godz. 20:00 i Studzieńcu we czwartek o godz. 16:30.
  4. W każdą środę po Mszy do godziny 20:00 jest „Czas łaski dla rodzin” – czyli adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin w ciszy.
  5. Codziennie o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Lubieszowie modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji o pokój.
  6. W piątek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie od 14 roku życia obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. PASTERKI: Lubieszów – 20:00, Studzieniec – 22:00 i Rudno – 24:00.
  8. W sobotę Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Mszy w Lubieszowie o godzinie 8:00 nie będzie. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę. W sobotę Msza we Wrociszowie o godz. 17:00.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii odpust ku czci Świętej Rodziny. Msza Święta odpustowa w Lubieszowie o godz. 13.00. Mszy o godzinie 8:00 nie będzie.