3 Niedziela Adwentu – 12.12.2021r.

1. W kościołach i sklepach naszej parafii wystawione są kosze z logo „Caritas”, do których prosimy składać dary żywnościowe i środki czystości dla potrzebujących z naszej wspólnoty.
  2. Kto jeszcze nie ma opłatków wigilijnych to są dostępne w zakrystii.
  3. RORATY w naszej parafii: w Lubieszowie we wtorki i czwartki; w Rudnie – wtorki i piątki, a Studzieńcu – we czwartki.
  4. W środę po Mszy do godziny 20:00 jest „Czas łaski dla rodzin” – czyli adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin w ciszy. Prosimy „Świętą Rodzinę”, która patronuje naszej parafii, o obronę naszych rodzin przed szerzącym się demoralizmem i rozwiązłością.
  5. SPOWIEDŹ ŚWIĄTECZNA już w ten czwartek. Przyjadą księża z dekanatu.
    W Studzieńcu od 16:30 – 17:00, w Lubieszowie 17:30 – 18:00 i Rudnie 18:30 – 19:00.
  6. Przypominam rodzicom dzieci przygotowujących się do komunii jak i bierzmowania, żeby zgłaszali mi wcześniej o chorobie dziecka – najlepiej SMS-em.
  7. PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA: w środę (15 grudnia) upływa termin nadsyłania prac za grudzień. Zadanie do wykonania umieściłem na naszej stronie parafialnej www.parafialubieszow.net pod zakładką” Sakramenty-Bierzmowanie”. Osoby, które nie wykonają zadania w terminie zapraszam na Adorację w środę.
  8. Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka informuje, że ceremonia pochówku dzieci nienarodzonych odbędzie się 16 grudnia o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym w Otyniu.