2 Niedziela Adwentu – 5.12.2021r.

1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca – przed Mszą Świętą adoracja Eucharystyczna. Po Mszy zmiana Tajemnic Różańcowych. W tym miesiącu modlimy się w intencji: „O świętość rodzin”.
  2. Parafialny Zespół Caritas dzisiaj zbiera po Mszy ofiary do puszek. W kościołach i sklepach naszej parafii wystawione są kosze z logo „Caritas”, do których prosimy składać dary żywnościowe i środki czystości dla potrzebujących z naszej wspólnoty.
  3. Są jeszcze świece duże w cenie 20 zł i małe w – 7 zł do nabycia po Mszy przy wyjściu z kościoła.
  4. Opłatki wigilijne będą dzisiaj rozprowadzane przez naszych parafian. Składane ofiary przeznaczone są na utrzymanie naszej parafii.
  5. Roraty w naszej parafii: w Lubieszowie we wtorki i czwartki; w Rudnie – wtorki i piątki, a Studzieńcu – we czwartki.
  6. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w naszej parafii: w Studzieńcu o 16:30, Lubieszowie – 18:00 i Rudnie – 19:15.
  7. W Lubieszowie podczas Mszy poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym Medaliki
  8. Od zeszłego tygodnia w każdą środę po Mszy do godziny 20:00 jest „Czas łaski dla rodzin” – czyli adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin w ciszy. Prosimy „Świętą Rodzinę”, która patronuje naszej parafii, o obronę naszych rodzin przed szerzącym się demoralizmem i rozwiązłością.
  9. 16 grudnia w czwartek w naszej parafii będzie DZIEŃ SPOWIEDZI ŚWIĄTECZNEJ. Zaprosiłem księży z dekanatu. W Studzieńcu spowiedź od 16:30 do 17:00, w Lubieszowie 17:30 – 18:00 i Rudnie 18:30 – 19:00.
  10. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania w grudniu ma do wykonania zadanie, które umieściłem na naszej stronie parafialnej www.parafialubieszow.net pod zakładką” Sakramenty-Bierzmowanie”. Termin nadsyłania prac upływa 15 grudnia.
  11. Wszystkich kandydatów do bierzmowania, którzy mają jakiekolwiek zaległości (opuszczone spotkania do bierzmowania, Msze niedzielne, brak pracy za listopad) proszę o pilny kontakt w celu odrobienia zaległości.