Uroczystość Chrystusa Króla 21.11.2021r.

1. Dzisiaj Patronalne Święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na spłatę witraży.
  3. We wtorek o 16:00 w salce w Lubieszowie spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę kontaktować się po Mszy wieczornej.
  5. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu – podczas Mszy świętych poświęcę: wieńce adwentowe, świece „Caritas” i opłatki wigilijne.
  6. Świece od przyszłej niedzieli (duże w cenie 20 zł i małe w cenie 7 zł) do nabycia po Mszy przy wyjściu z kościoła.
  7. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania przypominam, że 30 listopada kończy się czas na wykonanie zadania zamieszczonego na stronie internetowej.
  8. Najbliższe przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się 5 grudnia o godzinie 17:00 w Nowej Soli, w parafii św. Józefa. Proszę zainteresowane osoby, aby zgłaszały się wcześniej, bo ze względów epidemiologicznych ilość miejsc będzie ograniczona.
  9. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa i rodziny na spotkanie połączone z kawą i ciastkiem do szkoły katolickiej w Nowej Soli 5 grudnia o godz. 15:30.