29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021r.

  1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na spłatę witraży.
    Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. W październiku w całej naszej diecezji są zbierane ofiary na utrzymanie Naszego Seminarium. Koperty na ten cel są wyłożone przy wyjściu z kościoła.   
  3. Trwa październik – MIESIĄC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO. W LUBIESZOWIE, różaniec codziennie po Mszy. W środę różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież. W RUDNIE, w piątki o 17:00 Msza i różaniec. W pozostałe dni różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy). We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież. W STUDZIEŃCU, w czwartki o 17:00 Msza a po niej różaniec. W poniedziałek różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy) prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.
  4. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Proszę na górze wyraźnie drukowanymi literami napisać miejscowość i wybrać jedną z dat podanych na dole kartki. 
  5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Daniel Krochmal i Angelika Lenart zapowiedź 3.