28 Niedziela Zwykła – 10.10.2021r.

1. Dzisiaj XXI Dzień Papieski. Po Mszy zbiórka do puszek na ten cel.
  2. Jutro (poniedziałek) po Mszy w Lubieszowie comiesięczne spotkanie modlitewne.
  3. W październiku w całej naszej diecezji są zbierane ofiary na utrzymanie Naszego Seminarium. Nasza parafia ma do zapłaty na Seminarium w tym roku 2950 zł. Przy wyjściu z kościoła są rozdawane koperty na ten cel.
  4. Proszę rodziców o dopilnowanie czy dzieci uczestniczą w różańcu.
  5. W Lubieszowie, różaniec codziennie w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.
  6. W Rudnie, w piątki o 17:00 Msza a po niej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. W pozostałe dni różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy). We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież do bierzmowania z rodzinami.
  7. W Studzieńcu, w czwartki o 17:00 Msza a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. W poniedziałek różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy) prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na spłatę witraży.
    W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 2240 zł. Datek anonimowy 1200 zł i Żywy Różaniec 65 zł. Zostało jeszcze do spłaty 5 200 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Daniel Krochmal i Angelika Lenart zapowiedź 2.