27 Niedziela Zwykła – 3.10.2021r.

  1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca. PZC po Mszy przeprowadzi zbiórkę do puszek.
  2. W październiku w całej naszej diecezji są zbierane ofiary na utrzymanie Naszego Seminarium. Nasza parafia ma do zapłaty na Seminarium w tym roku 2950 zł. Przy wyjściu z kościoła są rozdawane koperty na ten cel.
  3. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitwy różańcowej.
  4. W Lubieszowie, różaniec codziennie w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.
  5. W Rudnie, w piątki o 17:00 Msza a po niej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. W pozostałe dni różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy). We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież do bierzmowania z rodzinami.
  6. W Studzieńcu, w czwartki o 17:00 Msza a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. W poniedziałek różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy) prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Daniel Krochmal i Angelika Lenart zapowiedź 1.