26 Niedziela Zwykła – 26.09.2021r.

1. W środę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W Nowej Soli, w parafii Michała Archanioła odpust.
  2. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe:

W Lubieszowie, różaniec codziennie w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.

W Rudnie, w piątki o 17:00 Msza a po niej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
W pozostałe dni różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy).
We wtorek różaniec prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież do bierzmowania z rodzinami.

W Studzieńcu,
w czwartki o 17:00 Msza a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
W poniedziałek różaniec o godz. 17:00 (bez Mszy) prowadzony przez dzieci do I Komunii i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z rodzinami.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

4. SPOTKANIA DO BIERZMOWANIA (szczegółowe informacje na str. internetowej parafii)
W tym tygodniu dla obu grup spotkania w poszczególnych miejscowościach: Studzieniec – czwartek 17:00, Rudno – piątek 17:00 Lubieszów – piątek 18:00.

5. W sobotę od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych po domach.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 dzieci z klas 5-tych będą miały Rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 14:00.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy o 13-tej będzie także poświęcenie różańca dla dzieci z klas 3-cich. Po Mszy w kościele krótkie spotkanie z rodzicami tych dzieci.

8. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – przed Mszą Świętą o godz. 7:30 Adoracja Eucharystyczna, w czasie której będziemy modlili się na różańcu. Po Mszy PZC przeprowadzi zbiórkę do puszek. W ubiegłym miesiącu Caritas zebrał 1911, 50 gr.