25 Niedziela Zwykła – 19.09.2021r.

  1. Taca dzisiejsza (3 niedziela miesiąca) przeznaczona jest na spłatę witraży.
  2. Jutro (poniedziałek)Mszy świętej w Lubieszowie nie będzie.
  3. We wtorek o 18:00 w Lubieszowie będzie ostatnia możliwość spotkania dla młodzieży klas ósmych z rodzicami, który jeszcze do tej pory tego nie uczynili. Młodzież, która się nie zgłosi z rodzicami na wtorkowe spotkanie rozpocznie przygotowanie od początku.
  4. Jest już kalendarz z intencjami na przyszły rok.
  5. Po Mszy zapraszam do zakrystii dzieci – po naklejki, a młodzież klas 7-mych i 8-mych po potwierdzenie swojej obecności.
  6. Przed kościołem jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Głos Świętej Rodziny”.
  7. Od przyszłego roku w każdą drugą niedzielę miesiąca w Lubieszowie o godz. 13:00 udzielenie sakramentu chrztu świętego będzie miało charakter bardzo uroczysty. Msza święta w tym dniu będzie sprawowana w intencji dziecka. Ksiądz proboszcz na początku Mszy zapowie intencję, po czym pójdzie do kruchty kościoła i tam przywita rodziców z chrzestnymi i dziecko. Następnie uroczyście wprowadzi kandydata do chrztu na miejsce wcześniej przygotowane przed chrzcielnicą.
  8. Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Michała w Nowej Soli w terminie od 17 do 22 października 2021 roku o godzinie 18:45.