23 Niedziela Zwykła – 5.09.2021r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca. Caritas po Mszy zbiera ofiary do puszek.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli i błyskawicznie w jeden dzień posprzątaliśmy kościół w Lubieszowie po malowaniu wnętrza. Dziękuję panu Markowi Kozakowi za pomoc przy malowaniu, braciom za wyniesienie i wniesienie ławek. Grupie Wspomagającej Parafię i siostrom z Caritasu za posprzątanie kościoła. Dziękuję także panu Łukaszowi Wichowskiemu za naprawę dachu na plebanii.
  3. We wtorek w Lubieszowie po Mszy spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas 3 przed I Komunią.
  4. Proszę rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas ósmych o kontakt w tym tygodniu w celu ustalenia terminu indywidualnego spotkania podsumowującego pierwszy rok przygotowań.
  5. Spotkanie organizacyjne dla klas siódmych rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania w przyszły wtorek (14.09.) w Lubieszowie o 18:00. Młodzież przychodzi z rodzicami.
  6. W przyszły poniedziałek (13.09.) po Mszy w salce parafialnej w Lubieszowie odbędzie się comiesięczne spotkanie modlitewne.
  7. Dzieci, które „pożyczyły” mi w czerwcu swój Szkolny Kalendarz Liturgiczny proszę, aby go teraz odebrały wraz z zapowiadaną nagrodą.
  8. Za tydzień rozdam dzieciom po Mszy małą książeczkę do zbierania naklejek.