22 Niedziela Zwykła 29.08.2021r.

1. Trwa malowanie wnętrza kościoła w Lubieszowie. Msze w tygodniu będą nadal sprawowane w salce na plebanii.
  2. W środę rozpoczynamy nowy rok katechetyczny Msza na rozpoczęcie roku szkolnego ze względu na malowanie Kościoła – odwołana.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W czwartek w Studzieńcu o 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będę spowiadał.
  5. W piątek w Rudnie o 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu Adoracja i okazja do spowiedzi. W Lubieszowie w piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o 17:30.
  6. W sobotę od godz. 8:00 odwiedziny chorych według stałego porządku. (Rudno – Lubieszów – Stary Staw – Studzieniec).
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wrześniu modlimy się w intencji dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek. W ubiegłym miesiącu Caritas zebrał 1072,90 gr.