18 Niedziela Zwykła 01.08.2021r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy sierpień tradycyjnie w Polsce miesiąc abstynencji – stąd Apel Konferencji Episkopatu Polski.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca. W sierpniu modlimy się o trzeźwość naszych parafian. PZC po Mszy zbiera ofiary do puszek.   
  3. Jutro tzn. w poniedziałek (2.08.2021) Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Lubieszowie rozpoczynamy półkolonie organizowane przez Caritas. Prosimy rodziców o zorganizowanie dowozu i odbioru dzieci do i z Lubieszowa. W trakcie półkolonii przewidziana jest dla dzieci wycieczka rowerowa, dlatego prosimy rodziców o przygotowanie roweru oraz kasku i kamizelki odblaskowej. Dzieci każdego dnia otrzymają kartkę zawierającą następujące informacje: godzina odjazdu na dzień następny i przybliżona godzina zakończenia zajęć, numer telefonu do osoby odpowiedzialnej oraz jakie zajęcia są przewidziane i co należy z sobą zabrać. Kierownikiem półkolonii jest pani Jolanta Trzuskowska – Leonetti ze Studzieńca.
  4. Kancelaria parafialna czynna w środę od 16:00 do 17:00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6. W czwartek wyjątkowo Msza w Lubieszowie o godz. 9:00 a w Studzieńcu Mszy nie będzie.
  7. W piątek w Rudnie o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będę spowiadał. Msza Święte o godzinie 17:00.
  8. W piątek w Lubieszowie o 17:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której będę spowiadał.
  9. W sobotę od godziny 8:00 odwiedziny chorych (Rudno, Lubieszów, Stary Staw, Studzieniec).