13 Niedziela Zwykła 27.06.2021

1. Zachęcam do nabycia naszej gazetki parafialnej: „Głos Świętej Rodziny” w cenie 3 zł.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  3. W czwartek modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
    W Studzieńcu o 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  4. W piątek o 16:30 w Rudnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Msza święta w Rudnie z racji I Piątku o godzinie 17:00. W Lubieszowie wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30 i także okazja do spowiedzi.
  5. W sobotę rano od godz. 8:00 będę odwiedzał chorych po domach. Rozpocznę w Wrociszowie potem Rudno, Lubieszów, Stary Staw i Studzieniec.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Pół godziny przed Mszą, we wszystkich kościołach parafii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
  7. Parafialny Zespół Caritas organizuje półkolonie dla dzieci z naszej parafii od 7 do 13 roku życia, które odbędą się w dniach 2.08.2021 – 13.08.2021.
  8. Za tydzień po Mszy zbiórka do puszek na Caritas i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.