XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na spłatę witraży. Przy okazji serdecznie dziękuje wszystkim, którzy złożyli ofiarę na utrzymanie naszych kościołów.
  2. Decyzją ks. Biskupa od dzisiaj zostaje ODWOŁANA DYSPENSA dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  3. Od dzisiaj każdy kandydat do bierzmowania po Mszy zgłasza swoją obecność w zakrystii. Bardzo proszę rodziców o dopilnowanie tego obowiązku.
  4. Parafialny Zespół Caritas organizuje półkolonie dla dzieci z naszej parafii od 7 do 13 roku życia, które odbędą się w dniach 2.08.2021 – 13.08.2021. Zgłoszenia i karty u:
    Rudno – Elżbieta Bukarewska, Lubieszów i Lelechów – Dorota Krawczyk, Studzieniec – Marzanna Lipska, Stary Staw – Józefa Domrzalska Wrociszów – Bożena Makselan.
    Ostateczny termin składania kart – 24 czerwca 2021. Koszt półkolonii: 200 zł dla pierwszego dziecka z rodziny, 100 zł dla drugiego z rodziny, trzecie nie ponosi kosztów (wpłata przy zapisie) – resztę pokrywa Parafialny Zespół Caritas.
  5. Wspólnota „Sól Ziemi” przy parafii św. Michała w Nowej Soli zaprasza na Mszę z modlitwą o uzdrowienie 21.06.2021 o godzinie 18:00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  6. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.