X Niedziela Zwykła 6.06.2021r.

1. Dzisiaj po Mszy procesja wokół kościoła. W kościele parafialnym procesja przez całą Oktawę Bożego Ciała. W czwartek w Lubieszowie na zakończenie – poświęcenie ziół i wianków.
  2. Dzisiaj po procesji zbiórka do puszek na PZ Caritas. We wtorek o godz. 16:00 na salce spotkanie PZC.
  3. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym miesiącu modlimy się za młodzież naszej parafii, która przystąpi do bierzmowania w środę – o dar wytrwania dla nich w wierze.
  4. Msza święta w środę wyjątkowo rano o godz. 9:00 – ze względu na bierzmowanie.
  5. W środę o godz. 18:00 młodzież klas Ósmych przystąpi do bierzmowania w parafii św. Józefa w Nowej Soli. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 będą tam obowiązkowe próby. Przypominam, że na bierzmowanie ubieramy się odświętnie – jak na egzamin.
  6. Nabożeństwa Czerwcowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W Studzieńcu w czwartek, a Rudnie – w piątek.
  7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. W sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Paweł Łopatko (Przyborów) Andzelika Grabarek (Lubieszów) zap. 3