Najświętszej Trójcy 30.05.2021r.

1. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Ze względu na obowiązujące jeszcze ograniczenia procesja będzie tylko wokół kościołów. W Rudnie Msza z procesją o godz. 9:00, w Studzieńcu o 11:00, a Lubieszowie o 13:00. Bardzo proszę o odział dzieci w strojach pierwszokomunijnych w procesji w poszczególnych miejscowościach. Proszę o udekorowanie domów.
  2. W piątek spotkanie do bierzmowania dla klas 7 i 8-ych. O 18:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O 18:30 Msza, w trakcie której młodzież klas 8-ych otrzyma krzyże do bierzmowania. Po Mszy krótkie spotkanie z uczniami klas 7-ych.
  3. W Rudnie we wszystkie Pierwsze Piątki Miesiąca o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, a o 17:00 Msza.
  4. Nabożeństwa Czerwcowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych. Zacznę we Wrociszowie, potem Rudno, Lubieszów, Stary Staw i Studzieniec.
  6. Przyszła niedziela – adoracyjna. Przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa oraz okazja do spowiedzi świętej.
  7. W przyszłą niedzielę PZ Caritas zbiera po Mszy ofiary do puszek.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Grzegorz Kuzemczak (N. Sól) Lidia Lajtner (Rudno) zap. 3

Paweł Łopatko (Przyborów) Andzelika Grabarek (Lubieszów) zap. 2

Łukasz Andrzejewski (Wrociszów) Anna Sikorska (Nowa Sól) zap. 1