Zesłanie Ducha Świętego 23.05.2021r.

  1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocny.
  2. Nabożeństwa Majowe: w Niedzielę przed Mszą; w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu; w Rudnie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00; w Studzieńcu w czwartek o 17:00.
  3. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. W Starym Stawie o 19:00 Msza święta pod krzyżem.  
  4. We wtorek, 25 maja w Lubieszowie o godzinie 18:00 młodzież klas 7 będzie miała spotkanie do bierzmowania (Msza i spotkanie). Bardzo proszę, aby wszyscy do tego czasu nadrobili wszelkie zaległości.
  5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    Grzegorz Kuzemczak (N. Sól) Lidia Lajtner (Rudno) zap. 2
    Paweł Łopatko (Przyborów) Andzelika Grabarek (Lubieszów) zap. 1