VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021r.

1. Nabożeństwa Majowe:
    w Niedzielę przed Mszą;
    w tygodniu w Lubieszowie codziennie po Mszy z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu; w Rudnie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 Wys. N. S. i Nabożeństwo; w Studzieńcu we wtorki i czwartki o 17:00 Msza a po niej Wystawienie i Nabożeństwo.
  2. Od jutra do piątku dzieci z Lubieszowa i Studzieńca będą miały wspólnie Biały Tydzień. Proszę, aby dzieci do kościoła zabrały z sobą książeczki komunijne.
  3. Jutro o godz. 18:00 spotkanie do bierzmowania dla klas 8-ch. Bardzo proszę, aby młodzież przyszła z rodzicami.
  4. Kancelaria parafialna w środę będzie czynna normalnie tzn. od 16:00 do 17:00.
  5. W sobotę o godz. 12:00 w Rudnie ostatnia grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek po Mszy w Rudnie.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach w Rudnie (10:00), Studzieńcu (11:30) i Lubieszowie (13:00) rozdam dzieciom Pamiątki Pierwszokomunijne.
  7. W przyszłą niedzielę – 3 miesiąca – taca przeznaczona na spłatę witraży.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy zbiórka do puszek na pomoc parafii w Jakubowie (przeczytać komunikat biskupa).
  9.  ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Szymon Kolański i Marta Dolata – zapowiedź 3.