V Niedziela Wielkanocna 2.05.2021r.

1. Rozpoczęliśmy nowy miesiąc maj. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu jest nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  3. Ze względu na chorobę księdza Msze Święte od wtorku do piątku odwołane.
  4. SPOTKANIE DO BIERZMOWANIA DLA KLAS 8-ych.
    Spotkanie do bierzmowania odbędzie się 10 maja w Lubieszowie. Rozpoczniemy Mszą a po niej spotkanie. Bardzo proszę zabrać Formularz wypełniony i opłatę 100 zł.
  5. STUDZIENIEC:
    Biały Tydzień będzie razem z dziećmi pierwszokomunijnymi w Lubieszowie. Pamiątki pierwszokomunijne rozdam za tydzień w Studzieńcu w niedzielę na Mszy.
  6. LUBIESZÓW:
    W sobotę dzieci przystąpią do I Komunii Świętej w dwóch grupach I o godz. 10:30,
    II o godz. 12:00. Grupa I (10:30) ma próbę we wtorek o 18:00 a spowiedź w czwartek o 18:00. Grupa II – próba w środę o 18:00 a spowiedź w piątek o 16:30 i po niej próba generalna.
  7.  ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Szymon Kolański ze Studzieńca i Marta Dolata z Zielonej Góry – zapowiedź 2.