Niedziela Dobrego Pasterza – 26.04.2021r.

 1. Dzisiejsza, 4. niedziela Wielkanocy, jest tradycyjnie nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza i jest to dzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania.
 2. Jutro w Lubieszowie spotkanie do bierzmowania dla klas 8-ych. Rozpoczniemy wspólną Mszą o godzinie 18:00, a po niej spotkanie. Planowane jest bierzmowanie dla tej młodzieży 9 czerwca w Nowej Soli. Osoby nieobecne w poniedziałek na Mszy i spotkaniu przystąpią do bierzmowania w przyszłym roku.  
 3. W sobotę od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych wg następującego porządku: Wrociszów, Rudno, Lubieszów, Stary Staw i na końcu Studzieniec.
 4. W sobotę w Studzieńcu o godzinie 11:00 dzieci przystąpią do I Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci w piątek o 17:00 a po spowiedzi próba generalna. Rodziców i gości proszę o skorzystanie ze spowiedzi w czwartek o 16:30 w Studzieńcu. W niedzielę
  2 maja na Mszy o 11:30 poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym pamiątki.
 5. Przyszła niedziela – 1 miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Przed Mszą wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, w czasie której odmówimy Litanie do M. Bożej. Po Mszy PZC zbiera ofiary do puszek. Ostatnio zebrano 566 zł.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W tym miesiącu modlimy się
  za dzieci pierwszokomunijne.
 7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
  Szymon Kolański ze Studzieńca i Marta Dolata z Zielonej Góry – zapowiedź 1.