III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 R.

  1. Pamiętajmy, że okres od zmartwychwstania do wniebowstąpienia Pan Jezus poświęcił tym, których najbardziej umiłował. Spróbujmy wejść do tego grona, poczujmy się zaproszeni do bliskiego przebywania ze Zmartwychwstałym Jezusem.
  2. W trzecią Niedzielę Wielkanocy rozpoczyna się w kościele Tydzień Biblijny.
    Zachęcam do czytania Pisma Świętego.
  3. Taca dzisiejsza z III niedzieli miesiąca (remontowa) przeznaczona na spłatę witraży.
  4. W piątek uroczystość św. Wojciecha.
  5. W sobotę – 24.04.2021 r. w Lubieszowie rodzicie dzieci pierwszokomunijnych o godzinie 11:00 sprzątają kościół i teren przy kościele. Komunia święta dla dzieci z Lubieszowa ze względów epidemiologicznych będzie podzielona na dwie tury. Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce I Komunia.