Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

1. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „Miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. W niedzielę Miłosierdzia Bożego starajmy się wzmocnić codzienne praktykowanie tego nabożeństwa, dlatego po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
    W tym miesiącu modlimy się w intencji chorych z naszej parafii.
  3. Najbliższy kurs przedmałżeński rozpocznie się w Nowej Soli 17 kwietnia w parafii św. Michała o godzinie 18:45.
  4. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – taca przeznaczona na prace remontowe w parafii. Za remont kościoła w Studzieńcu zostało do spłaty 204 zł. Rozpoczynamy spłatę witraży. W ubiegłym miesiącu zapłaciłem wykonawcy 25 000 zł. Rozmawiałem telefonicznie z księdzem Sławkiem i obiecał mi przysłać nazwiska fundatorów witraży.