Przebieg Triduum Paschalnego

LUBIESZÓW      

Wielki Czwartek                    18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej (Adoracja w ciemnicy do 22:00)

                        19:30-20:00    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        20:00-20:30    Ministranci; Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z (opiekunem)

                        20:30-21:00    Róże Różańcowe; Przyjaciele Paradyża; Margaretki; Caritas

                        21:00-22:00    Adoracja indywidualna

Wielki Piątek                         18:00 Nabożeństwo Krzyża (Adoracja przy Grobie Pańskim do 22:00)

                        19:30-20:00    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        20:00-20:30    Ministranci; Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (z opiekunem)

                        20:30-21:00    Róże Różańcowe; Przyjaciele Paradyża; Margaretki; Caritas

                        21:00-22:00    Adoracja indywidualna

Wielka Sobota                       18:00 WIGILIA PASCHALNA (bez procesji rezurekcyjnej)

Niedziela Wielkanocna         08:00 i 13:00 Msze Święte 14:00 i 14:30 Komunia Święta

Poniedziałek Wielkanocny   08:00 i 13:00 Msze Święte

RUDNO

Wielki Czwartek                    20:00 Msza Wieczerzy Pańskiej (Adoracja w ciemnicy do godz. 23:00)

                        21:00-21:30    Adoracja indywidualna

                        21:30-22:00    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        22:00-22:30    Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (z opiekunem)

                        22:30-23:00    Służba liturgiczna i Caritas, Róże Różańcowe

Wielki Piątek                         20:00 Nabożeństwo Krzyża (Adoracja przy Grobie Pańskim do 23:00)

                        21:00-21:30    Adoracja indywidualna

                        21:30-22:00    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        22:00-22:30    Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (z opiekunem)

                        22:30-23:00    Służba liturgiczna i Caritas, Róże Różańcowe

Niedziela Wielkanocna         06:00 MSZA ŚWIĘTA REZUREKCYJNA; 14:00 i 14:30 Komunia Święta

Poniedziałek Wielkanocny   10:00 Msza Święta

STUDZIENIEC

Wielki Czwartek                    16.00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej (Adoracja w ciemnicy do 22:00)

                        17:30-18:00    Adoracja indywidualna

                        18:00-18:30    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        18:30-19:00    Ministranci; Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (z opiekunem)

                        19.00-20.00    Róże Różańcowe

                        20.00-21.00    Caritas

                        21.00-22.00    Adoracja indywidualna

Wielki Piątek                         16:00 Nabożeństwo Krzyża (Adoracja przy Grobie Pańskim do 22:00)

                        17:30-18:00    Adoracja indywidualna

                        18:00-18:30    Dzieci komunijne z rodzinami; Dzieci rocznicowe z rodzinami

                        18:30-19:00    Ministranci; Młodzież przygotowująca się do bierzmowania (z opiekunem)

                        19:00-20:00    Róże Różańcowe

                        20:00-21:00    Caritas

                        21:00-22:00    Adoracja indywidualna

Wielka Sobota                       20:00 WIGILIA PASCHALNA (bez procesji rezurekcyjnej)

Niedziela Wielkanocna         11:30 Msza Święta 14:00 i 14:30 Komunia Święta Poniedziałek Poniedziałek Wielkanocny   11:30 Msza Święta