IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

1. Parafialny Zespól Caritas rozprowadza po Mszy świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł. W kościołach i sklepach wystawiliśmy kosze z logo Caritas w ramach zbiórki produktów spożywczych i środków czystości przeznaczonych dla najbiedniejszych.
  2. Droga Krzyżowa w naszej parafii: w czwartki – w Studzieńcu po Mszy; w piątki w Rudnie i Lubieszowie także po Mszy.
  3. Gorzkie Żale w niedziele: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą (o 11:11) i Lubieszowie bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.
  4. Spowiedź wielkanocna: Lubieszów – środa 17:30, Studzieniec – czwartek 16:30, Rudno – Piątek 16:30, Wrociszów – sobota 16:30. Proszę nie odkładać na ostatni tydzień.
  5. Puszka z napisem „Jałmużna Postna” jest wystawiona w widocznym miejscu.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Lubieszowie prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła, natomiast w Studzieńcu i Rudnie w zakrystii u kościelnych.
  7. Jak co roku nasze parafianki wykonują piękne palmy wielkanocne, do nabycia w przyszłą niedzielę. Ofiary z palm przeznaczamy na spłatę remontu kościoła w Studzieńcu.
  8. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania przypominam o obowiązkowym udziale w Drodze Krzyżowej w ramach spotkania marcowego i o spowiedzi wielkanocnej.
  9. Już dzisiaj informuję, że spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się zgodnie z planem tzn. 25 marca. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne każda grupa będzie miała spotkania osobno: Studzieniec o 16:30, Lubieszów o 18:00 i Rudno o 19:15. Na spotkaniach będziemy już ustalali przebieg I Komunii.
  10. Odbiór strojów komunijnych z grupy z Lubieszowa w czwartek na plebanii o 17:00.
  11. Taca z przyszłej niedzieli – 3 miesiąca – przeznaczona jest na spłatę remontu kościoła w Studzieńcu (zostało jeszcze do spłaty 4077 zł)